1 % для розвитку церковних громад в Угорщині

Українцi, якi працюють в Угорщині, можуть підтримати діяльність нашої церкви через церковну фундацію: https://www.ugcchu.com/fundatsiia/

Кожен, хто працює в Угорщині, українець чи угорець, має можливість ( до 20 травня ) вирішити до якої організації піде 1 % з Ваших 33,5 % податкiв. Якщо Ви не віддаєте 1 проценту, то він залишається на рахунку угорської податкової служби.

Є дві можливості віддати свій 1% : цивільний, де потрібно вказувати податковий номер цівільної організації і не потрібно вказувати її назву організації. Це податкове число. До цивільної належить наша фундація ( як одна із виду організація)

української організації, яку треба вказати(без її назви).

Наступний 1процент Ви можете дати на конфесію, яка має свій технічний номер.

Українська греко-католицька церква в Угорщинi (УГКЦ) не має можливості свого окремого податкового коду. Хто хоче, то може пiдтримати угорську католицьку церкву , на бланку позначивши технічний код церкви : 0011 та її назву Magyar Katolikus Egyház(тут назву обов’язково треба вказати).

Є два способи переказати свій податок на фундацію:

  1. Якщо на бланку будете заповнювати, то він має назву -21EGYSZA.

Bажливо, щоб на бланку 1%+1% було Bаше податкове число=ADÓszám.

Примітка : ADÓszám завжди починається з цифри 8 і має усього 10 цифр.

Якщо бланк 1%+1% Bи здаєте разом з річною декларацїєю, то на самій декларації треба “”таким крестиком вказати в певному квадратику.

Якщо бланк 1%+1% Bи здаєте окремо від річної декларацїї, можете навiть в iнший час, то заповнений бланк Bи кладете у конверт, заклеюєте його.

На титульній стороні конверта Bи пишите друкованими літерами своє ім’я, свою адресу і свій податковий номер=ADÓszám, а на зворотній, де заклеєний конверт, поперек або горизонтально ставите свій підпис. Головне, щоб Bаш підпис перекривав обидві сторони склейки. Для порівнення, подібно ставять печатки на пошті.

Якщо у Вас єзнайомi-угорцi, то вони теж можуть вiддати свiй1% SZJA на нашу фундацію.

Увага Будь-яка навіть невелика помилка призведе до недійсності Bашого 1%+1% бланка, якщо Bи невпевненні, то краще порадьтеся з тими хто має досвід

2. Можна заповинити online. Для цього треба матиÜgyfélkapu(=свій електроний кабiнет).