Читаймо Біблію Разом !

Запрошуємо до глибшого пізнання і розуміння Святого Письма

Коли ? – по суботах: 14.00 – 16.00

Де ? – Budapest, Irányi u. 3, 1056

Запрошуємо у групу :

https://invite.viber.com/?g=YmqxEqLJQk7lnZXidKYbygApuGFDmuZw

Через Священне Писання Господь Бог продовжує до нас говорити. Щоразу, коли ми розгортаємо Святе Письмо, ми входимо у спілкування не тільки з написаною буквою. Ми входимо в особисте спілкування з тим Господом Богом, який навіть через ці написані книги хоче об’явити себе людині і дати себе пізнати, запрошує до розмови і діалогу.

Тому таким важливим елементом є духовне і молитовне читання Святого Письма. Не пізнавши Святого Письма, ми не можемо пізнати Господа Бога. Один із великих дослідників Святого Письма IV ст., святий Єронім, говорив так: «Хто не знає Святого Письма – той не знає Христа». З іншого боку, ми можемо сказати, що той, хто знає Христа, хто є носієм Святого Духа, який надихав авторів священних книг, є тим, хто може по-справжньому і глибоко розуміти зміст Священного Писання.

Запрошую всіх вас читати Святе Письмо разом зі своєю Церквою в контексті Божого Передання і щодня дедалі глибше відкривати для себе того Бога, який сьогодні до нас промовляє своїм словом, словом Святого Письма.” – блаженніший Святослав