Душпастирські Йорданські Відвідини у Будапешті

Душпастирські відвідування парафіян священиком із благословенням йорданською водою будуть розпочинатися 20 січня до 14 лютого!


Зареєструватися на відвідини можна по мейлу: ugcchungary@gmail.com
Або за телефоном: +3670554 7742


Відвідини із йорданською водою мають такий перебіг: у вітальні на столі ставлять образ, запалюють свічку, тарілку з свяченою водою яку згодом господар дому або господиня несе перед священиком, який окроплює дім, спільна молитва , цілування хреста, благословення мешканців та помешкання йорданською водою, розмова із родиною.

Через священика, під час спільної молитви, Господь Бог щедро благословить дім та осіб у ньому проживаючих. У такий спосіб до помешкання, до родини приходить сам Ісус Христос. Бо йорданська вода – це символ очищення, який Він сам нам дав. Якщо інші, що приходили хреститися до Івана, зайшовши у води Йордану, очищувалися, то Христос не мав такої потреби. Але, увійшовши до води, Він сам її очистив. І до сьогодні ті води, які благословляють священики в часі Богоявлення, є тими самими очищеними, освяченими Ісусом Христом водами, як і в час його хрещення в річці Йордан. І тому кожна краплина тієї води приносить велику силу. А кожен, хто це усвідомлює і хоче з любов’ю та покорою прийняти, її отримує.
Душпастирські відвідини з Йорданською Водою мають своє глибоке та важливе значення.

Такі душпастирські відвідини допомагають священикам краще пізнати парафіян, їх сімейну ситуацію, проблеми та турботи для того, щоб правильно організувати подальшу роботу на парафії, знайти потрібну пораду та допомогти сім’ям.

Священик , на повіреній йому Церковною владою парафії , є пастирем душ. Тобто , дбає про добро і спасення душі кожного, хто знаходться під його опікою. Він також дбає про те, щоб зростала Віра, Надія і Любов між його парафіянами, щоб усі прийшли до розуміння Христової науки і нагороди в Божому Царстві. І він, як Душпастир , повинен знати потреби своїх парафіян , щоб якнайкраще дбати про задоволення цих потреб. Саме тому йде священик до домівок своїх парафіян , щоб зустрітись з ними в родинному колі, відчути потреби і турботи, помолитися разом, благословити оселю йорданською водою.
Також, такі візити дають можливість парафіянам ближче познайомитися з парафіяльним священиком, налагодити з ним кращий контакт, щоб надалі сміливіше звертатися до нього при різних потребах, з проханнями, пропозиціями та питаннями.

Хто вас приймає, Мене приймає (Мт 10,40) — сказав Ісус до Апостолів. Наказав також: «Коли до якого дому ввійдете, спочатку кажіть: Мир дому цьому! Якщо там живе людина гідна миру, ваш мир залишиться на ньому» (Лука 10,5-6). Прихід священика з душпастирськими відвідинами є актом публічного визнання віри, а рівно ж знаком єдності та живого зв’язку домашньої Церкви з Церквою парафіяльною а тим самим єпархіальною та вселенською”