Новорічна зустріч молоді в Німеччині

Європейська новорічна зустріч молоді у Німеччині

В Ростоку відбудеться з середи, 28 грудня 2022 року, до неділі, 1 січня 2023 року .

Вік учасників :

Європейські зустрічі орієнтовані на молодих людей віком від 18 до 35 років.

Ми готуємося з молоддю Будапешта до цієї поїздки. Бажаючих запрошуємо з нами. Деталі згодом..

Програма

середа, 28 грудня

8:00 до 12:00, прибуття до Ростока, потім перша зустріч з приймаючими громадами та розподіл житла.

17:30 вечеря в HanseMesse Вечірня молитва о 19:00 у HanseMesse, потім повернення до місця проживання

четвер 29 і п’ятниця 30

8:30 ранкова молитва в приймаючих громадах, потім невеликі групи для роздумів і зустрічі з людьми, молодими чи старшими, залученими до життя місцевої громади. Тоді вирушайте до HanseMesse. Обід по дорозі до HanseMesse (упакований ланч буде роздано напередодні під час вечері). Молитва о 13:00 в HanseMesseр Майстер-класи о 15:00 на теми віри та внутрішнього життя, зміни клімату, соціальної участі, культури та мистецької творчості в Ростоку, Варнемюнде та HanseMesse

17:30 вечеря в HanseMesseВечірня молитва о 19:00 у HanseMesse, потім повернення до місця проживання.

Субота, 31 грудня

8:30 ранкова ранкова молитва в приймаючих громадах, потім невеликі групи для роздумів і зустрічі з людьми, молодими чи старшими, залученими до життя місцевої громади. Обід по дорозі до HanseMesse (упакований ланч буде роздано напередодні під час вечері).

Молитва о 13:00 в HanseMesse

Зустрічі о 15:00 за країнами в Ростоку, Варнемюнде та HanseMesse

17:30 вечеря в HanseMesse

Вечірня молитва о 19:00 у HanseMesse, потім поверніться до приймаючих громад

23:00 молитовне чування за мир у всьому світі, а потім «Фестиваль націй»

неділя, 1 січня

Участь у ранковій службі в приймаючих громадах, потім обід з господарями.

Виїзд з 16:00.

Поселення

Проживання буде організоване у мешканців міста та околиць або у невеликих групових поселеннях (наприклад, у церковних залах, школах, спортзалах, тощо) Кожен повинен мати із собою кемпінговий килимок та спальний мішок. Якщо у вас є власне житло . У дусі паломництва довіри ми заохочуємо вас дозволити місцевим жителям прийняти вас і познайомитися з людьми, яких ви ще не знаєте. Якщо ви вже організували власне проживання під час зустрічі, важливо вказати адресу вашого проживання в реєстраційній формі. Ви також повинні прийти, щоб зареєструватися в місці прибуття, щоб отримати програму, квитки тощо. Ваші господарі повинні зв’язатися з найближчою церквою-учасником і пояснити, що ви візьмете там участь під час зустрічі.

Внесок

Ваш фінансовий внесок покриває харчування, місцевий транспорт, оренду місць зустрічі, обладнання та інші витрати на зустріч. Рівень внеску змінюється залежно від вартості життя в різних країнах.

Молодь до 35 років: 40€ Для учасників або керівників груп, чия професійна діяльність дозволяє їм дати більше, ми просимо: 60€