Велопробіг до Сентендре

Український велоклуб в Угорщині запрошує Вас 10 жовтня ( неділя) взяти участь у велопробізі Будапешт – Сентендре ( 25 км)

Початок заїду розпочнеться із недільного богослужіння на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті (Ваці утца 47).

Початок Літургії о 12.00

Виїзд починається о 13.30 від церкви. Після фінішу, Із Сентендре до Будапешту є можливість повернутися потягом.

Велопробіг присвячений памяті відомого українського художника в Угорщині Олександру Гембіку, який нещодавно відійшов у вічність.

Контактна особа п. Ліліана ( 36 303595407 )

вайбер-група велоклубу: https://invite.viber.com/?g=PGGxhWEb_k0z5VO3L76iXCnHMf-SoDW3

Сентендре був заснований в XI столітті під латинською назвою Sanctus Andreas, хоча ще в I столітті на цьому місці стояв військовий табір стародавніх римлян і фортеця Ульцізія-Кастра. В кінці XIV століття в Сентендре з’явилися серби і греки, які тікали від турків. Серед біженців було багато купців і ремісників, що сприяло процвітанню містечка, якому однак завадили епідемія чуми і повені. Новий розквіт Сентендре забезпечили художники, що відкрили ідилічне містечко в 1900-ті роки. В даний час більшість художників, які жили в Сентендре, перенесли свої майстерні в Будапешт, проте Сентендре як і раніше славиться численними художніми галереями і музеями і став популярним туристичним напрямком.

PS:

Ніколи не пізно , приєднуйтесь.Велосипед- відмінний профілактичний засіб проти інфаркту, інсульту і інших захворюваннях кровоносноі системи.За рахунок постійної циркуляції крові в ногах у велосипедистів значно рідше зустрічається варикоз, так як при таких навантаженнях не утворюються тромби і вузлики, які становлять небезпеку для здоров’я.Найбільший позитивний ефект при їзді на велосипеді проявляється в тренуванні м’язів ніг. Ритмічні і монотонні рухи добре зміцнюють сідниці, стегна, литкові м’язи і поперек. Позитивним чином позначається велоспорт і на дихальній системі спортсмена. За рахунок прискореного, більш активного дихання збільшується рівень кисню в крові. Тим самим поліпшуються процеси метаболізму, вентилюються легені, виводяться токсини.Далі буде….

Дорогі жінки , зберігаємо молодість !!!Як показали дослідження, регулярні поїздки на велосипеді можуть зменшити ознаки старіння. Секрет у тому, що посиленя кровообігу дозволяє клітинам вашої шкіри ефективніше отримувати поживні речовини, насичуватися киснем і при цьому виводити токсини. А також здійснюється вироблення колагену – речовини, яка бореться зі зморшками.

Наш двоколісний друг покращує самопочуття.Доведено, що їзда на велосипеді знижує рівень стресу на 40% і, як наслідок, може стримувати почуття тривоги, виробляючи гормон щастя. Ви концентруєте свою увагу на дорозі перед собою, тим самим відволікаючись від проблем, роботи або побуту, думок, які вас турбують. Їзда на велосипеді може забезпечити таке необхідне розумове розвантаження. Навіть 30 хвилин такого проведення часу на день покращують ваш настрій і знижують ризик впасти в депресію