В Рідній школі в Будапешті завершилося навчання

19 червня,  завершилося навчання в церковній школі. Остання навчальна зустріч проходила на природі.
Найважливішою подією дня було вшанування Дня тата. Керівник школи п. Олена Бескоровайна, в рамках святкування, провела різноманітні конкурси та ігри, в яких брали участь діти із своїми татами.

Отець Дамян Габорій, засновник школи і голова Наглядової ради нагадав учасникам шкільного свята , що цей рік був проголошений папою Франциском Роком св.Йосифа, який є прикладом справжнього батьківства. “Тішимося, що тати дітей нашої школи завжди беруть активну участь в навчальному процесі протягом року” – підкреслив священик.

На завершення дня, діти з батьками та вчителями взяли участь в першій
україномовній екскурсії в найдовших печерах Угорщини – Палвелді та Семлегеді.

20 червня, в День Зіслання Святого Духа , батьками із дітьми взяли участь в подячній молитві на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті

Довідка:
У 2018 році школа розпочало свою діяльність із благословення владики Йосифа Міляна, голови ПМВ та владики Филипа Кочіша, митрополита угорської греко-католицької церкви. Школа провадить своє навчання по суботах і відноситься до категорії спеціальної школи.

Нещодавно розпочався процес державної реєстрації школи, яка дасть можливість учням отримувати державний диплом про знання рідної мови, який дасть змогу зарахувати необхідний мовний іспит на завершення навчання в школі і в гімназії.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині