В церковній школі у Будапешті відзначили День Вишиванки та провели Шевченківські читання

Нещодавно Рідна школа в Будапешті вийшла із дистанційного навчання. З листопада минулого року, через карантинні обмеження учнівська спільнота змушена була перейти на онлайн навчання.

22 травня, після навчального дня, в школі відбулося свято Вишиванки та Шевченківські читання, які перенесли на травень через карантин.

Під час святкування, учні школи спільно із батьками цитували вірші українського поета Тараса Шевченка, співали українські пісні на слова Шевченка, проводилися різноманітні конкурси. А на завершення,  в подарунок,  діти отримали дитячий Кобзар від Наглядової Ради Рідної Школи.

Адміністратор школи п. Бескоровайна Олена, яка провела шкільне свято подякувала батькам, вчителям та учням за активність в шкільному житті, а о. Дамян Габорій, керівник фундації УГКЦ в Угорщині, до якої належить школа, підкреслив,” що з цієї школи вийдуть майбутні лідери української громади в Угорщині, які люблять свою Батьківщину, мову і традиції .

Довідка:
Рідна Школа в Будапешті була створена у 2018 році, відноситься до фундації УГКЦ в Угорщині.  Школа проводить уроки з української мови, літератури, народну творчість, основи християнської віри і життя, Я у світі, Історію і географію України, біологію. Проводиться вокальний і художній гурток. При школі діє скаутська організація. В рамках школи діти підготовляються до Першої сповіді.
Навчання проводиться по суботах. Але головна ціль – повноцінна , щоденна школа
За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині