Митрополит Филип Кочіш відвідав парафію Покрови Богородиці в Будапешті

В День Зіслання Святого Духа на апостолів ( 12 червня 2022 року ) на парафії Покрови Богородиці в Будапешті відбулася архиєрейська Літургія. Молитву очолив владика Филип Кочіш, митрополит угорської греко-католицької церкви.

У своїй промові, Глава угорської греко-католицької церкви висловив слова підтримки для українського народу, який страждає внаслідок російської агресії.

В свою чергу о. Дамян Габорій, духовний наставник українців, подякував високопреосвященному гостеві за допомогу, яка надається митрополією для українських біженців на території Угорщини та за можливість духовно опікуватися українцями в Мішкольц, Дебрецені, Ніредгазі, Веспремі.

Довідка:

В жовтні 2008 року владика Филип молився літургію для українців спільно із кардиналом Любомиром Гузаром та владикою Богданом Дзюрахом в церкві св Флоріана в Будапешті .

В жовтні 2018 року взяв участь у ювілейному ( десятиліття) святкуванні українців греко-католиків в Угорщині та молився літургію спільно із владикою Йосифом Міляном , главою ПМВ УГКЦ в церкві св Михаїла в Будапешті, де українська громада молиться до сьогодні