Угорський єпископ молився на парафії УГКЦ в Будапешті

03 квітня ( неділя) на парафії Покрови Богородиці відбулася архієрейська Божественна літургія. Молитву за Україну очолив владика Авель Сочка, єпарх ніредьгазької угорської греко-католицької єпархії.

Владика Авель, у своєму зверненні до української громади , висловив слова підтримки та запевнив у своїй молитві.

Отець Дамян Габорій, подякував архієрею за візит на парафію та гуманітарну допомогу, яку владика привіз для біженців з України.

Довідка :

Нещодавно, вірні УГКЦ, які мешкають на теренах м. Ніредьгази та околиць, звернулися з проханням до блаженішого Святослава, угорського митрополита Филипа Кочіша і місцевого єпископа Абеля Сочки про можливість молитися рідною мовою кожної неділі, бо два рази в місяць для місцевої громади є замало.

21 вересня 2015 року відбулася перша літургія для українців греко-католиків в Ніредьгазі, яку організував отець Дамян Габорій з Будапешту з спільно із Державним самоврядуванням українців в Угорщині і з українським самоврядуванням в Ніредьгазі. В рамках літургії відбулася проща із іконою Матері Божої Неустанної помочі, яка постійно перебуває на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті.

2015 – 2020 роках , раз в рік, отець Дамян відвідував з душпастирським візитом  місцеву громаду.

З вересня 2020 року громадою опікується отець Андрій Белеканич із василіанського монастиря в Маріяповч.