Українці в Угорщині привітали майбутнього речника українців в угорському парламенті

14 жовтня, в прекрасний святковий день, у житті української громади в Угорщині відбулася дуже важлива подія: Депутати Державного самоврядування ( корпус з 15 осіб ), згідно угорського законодавства вибирали кандидата на посаду речника українців в угорському парламенті, який має отримати мандат, після загальних виборів до парламенту.

“Нам як церковній громаді не байдуже , хто буде представляти інтереси громади на найвищому рівні, бо від того залежить майбутнє громади в цілому. Надзвичайно важливо, щоб ця особа була достойна цієї посади. Ми маємо яскравий приклад, коли була п Ярослава Хортяні речником, нажаль , маємо і негативний досвід…Завдячуючи молитвам наших парафіян, бо це тільки через них, Богородиця покерувала так , що під час засідання 13 присутніх із 15 депутатів проголосували за майбутнього речника українців в угорському парламенті: нашу активну парафіянку п Ліліану Грексу, яка приступить до виконання своїх обов’язків після виборів до угорського парламенту, що відбудяться весною наступного року.Сьогоднішню подію трактую як чудо , бо мали бути різні сценарії….”- підкреслив о Дамян Габорій.

Пані Ліля є активним членом пасторальної і економічної ради Парафія Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті та членом кураторіума фундації УГКЦ в Угорщині.

Пані Ліля відразу під час засідання представила свою програму , в якій велику увагу приділено нашій парафії, а особливо побудові церкви.Наша парафія вітає Вас !

Бажаємо, щоб Пресвята Богородиця постійно Вами опікувалася. !