В Угорщині українські діти приступили до Першої Сповіді та Євхаристії
В день Зіслання Святого духа, 07 – 08 червня, на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті українські діточки приступили до Першої сповіді та урочистого Святого причастя.
За словами катехитки п. Втерковсьої Марії: « цього року будуть дві групи до Першої сповіді. Наступна група проходитиме підготовку до жовтня».
«Діти підготовлялися до цієї події протягом навчального року в рамках програми церковної Рідної школи. Навіть, під час карантинних обмежень навчання для школярів проходило на різних онлайн платформах» – зауважив отець Дамян Габорій, духовний наставник громади в Будапешті
Цього дня Божественну літургію своїм співом прикрасив хор «Новус».
Святковий день для громади завершився святкуванням, який організувало Товариство української культури в Угорщині та українське самоврядування IX району в Будапешті. Під час заходу відбулося освячення зелених буклетів та виступ української співачки Уляни Молнар.
Як відомо, в Угорщині відбулося послаблення карантих умов. Церкви повернулися до нормального життя.
За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині