Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав провів онлайн-зустріч зі священниками УГКЦ, які служать у 17 країнах світу

03 листопада, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав і Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Stepan Sus провели онлайн-зустріч зі священниками УГКЦ, які служать у 17 країнах світу, щодо особливостей душпастирства в умовах постковідного світу та підготовки до Патріаршого собору на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

У відеоконференції взяли участь 60 священників з Іспанії, Португалії, Австрії, Угорщини, Естонії, Литви, Латвії, Словаччини, Румунії, Ізраїлю, Греції, Кіпру, Молдови, Казахстану, Росії і Об’єднаних Арабських Еміратів, а також представники ПМВ о. Andrii Hakh, о. Vitaliy Khrabatyn і о. Роман Ільницький.

На початку Блаженніший Святослав розповів про Посинодальне Послання Єпископів УГКЦ, яке безпосередньо стосується служіння, оскільки йдеться про «Душпастирське Навернення». Цим документом Синод підсумовує свою піврічну працю. Блаженніший поділився планами щодо майбутнього Патріаршого Собору2023 «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». «Для цього слід зробити «ревізію» обраних і призначених соборових делегатів, бо ми хочемо почути всіх, особливо вірних що перебувають за межами Батьківщини», – зазначив Отець і Глава УГКЦ.

У свою чергу священники поділились власним досвідом служіння в умовах карантину і розповіли про особливості душпастирства в країнах їхнього перебування.

Наприкінці онлайнзустрічі владика Степан подякував усім учасникам за можливість поспілкуватися і всіх почути та за можливість творити онлайн спільноту у такий непростий час.